0

prijav

redno Projektant strojnih instalacij

v podjetju I.S.P. D.O.O., KAMNIK regija Osrednja Slovenija

O podjetju in dejavnost podjetja:
Podjetje I.S.P. D.O.O., Kamnik posluje že več kot 20 let na področju strojnih instalacij kot projektanti, serviserji in izvajalci vseh vrst strojnih instalacij za ogrevanja, vodovoda, hlajenja in klimatizacije ter tudi protipožarnih sistemov. Poseben poudarek pri našem poslovanju dajemo na kvaliteto izvedenih del in pa na dosledno ureditev dokumentacije.

Naloge:
• izdelava projektne dokumentacije strojnih instalacij
• izdelava projektov kvalitetno in v dogovorjenem roku
• izvajanje drugih del po predpisanih postopkih in navodilih nadrejenega

Opis delovnega mesta:
• Ogled objektov
• Odgovoren odnos do dela
• Svetovanje kupcu
• Komunikacija s kupci
• Urejanje arhiva
• Delo poteka v pisarni
• Dobro poznavanje orodij AutoCad, Microsoft Office
• Tekoče govorjenje angleškega jezika in poznavanje nemškega jezika
Pričakujemo:
• V,VI izobrazba strojne smeri;
• Poznavanje branja in razumevanje načrtov;
• Komunikativnost in sposobnost dela v timu;
• Samostojnost pri delu in samoiniciativnost;
• Urejenost, doslednost in sposobnost organiziranega dela;
• Vozniški izpit B-kategorije.
• Zaželjene delovne izkušnje vsaj 1 leto.
• Željo za delo in pridobivanje novega znanja.

« nazaj na naslovnico
Menite, da ta oglas za delo ni resničen? Prosimo, prijavite zlorabo!
Priporoči to delovno mesto prijatelju
Oglas objavljen dne 10-10-2017
Število ogledov oglasa: 33 x