Ta oglas za prosto delovno mesto je starejši od 40 dni, zato morda ni več aktualen...
107

prijav

redno AREA SALES MANAGER / PODROČNI MANAGER (m/ž)

v podjetju PM regija Osrednja Slovenija

Zaradi povečanja aktivnosti na področju Slovenije, iščemo sodelavca kot:

AREA SALES MANAGER / PODROČNI MANAGER (m/ž)

Opis Delovnega Mesta

Na delovnem mestu boste skupaj s podporo matičnega podjetja odgovorni za vodenje in uresničitev strateških ciljev v Ljubljani in okolici.

Zraven odgovornosti za organizacijo dela boste zadolženi za vodenje prodajnih aktivnosti na slovenskem trgu.

K vašim nalogam spada še:
• skrb za stranke, poslovne partnerje
• vodenje in podpora lokalnega prodajnega tima

Pričakujemo

• strateška usmeritev in podjetniška miselnost
• odlične komunikacijske sposobnosti
• fleksibilnost in odlična organizacija
• pripravljenost na službena potovanja in večje obremenitve
• lojalnost in pripadnost podjetju
Vas zanima vodilna pozicija z možnostjo samostojnega odločanja?
Potem se veselimo vaših prijav.

« nazaj na naslovnico
Menite, da ta oglas za delo ni resničen? Prosimo, prijavite zlorabo!
Priporoči to delovno mesto prijatelju
Oglas objavljen dne 11-09-2009
Število ogledov oglasa: 8253 x